петок, 29. септември 2023. Вести денес: 93
home Хроника

Скопјанка пријавила во полиција: Нејзиниот син се одалечил од дома, полицијата трага по него

На 03.12.2021 во 18.30 часот во Полициската станица Чаир Е.А.(54) од Скопје пријавила дека од домот се одалечил нејзиниот син А.А.(32) од Скопје.

Тој и претходно се оддалечувал од дома и бил враќан назад.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од полицијата.