среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 22
home Хроника

Скопјанка пријавила во полиција: Не ја видела ќерка си една година, не се јавува ниту на телефон

Скопјанка пријавила во полиција: Не ја видела ќерка си една година, не се јавува ниту на телефон

На 11.09.2021 во 15.00 часот во СВР Скопје, С.И.(52) од Скопје пријавила дека изгубила контакт со нејзината ќерка И.И.(34) од Куманово која имала здравствени проблеми и истата не и се јавувала на телефон.

Според пријавеното, пријавителката последен пат се видела со неа пред околу една година.

Локални избори 2021