понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Скопјанка пријавила дека од камп за бездомници се одалечиле нејзините две малолетни деца

Скопјанка пријавила дека од камп за бездомници се одалечиле нејзините две малолетни деца

Вчера околу 13.00 часот во Полициска станица Ѓорче Петров, М.А. (33) од Скопје пријавила дека од камп за бездомници Чичино село- Сарај, се оддалечиле нејзините деца С.М. (15) и С.И. (17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Парламентарни избори 2020