недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 26
home Хроника

Скопјанка претепана во ноќен клуб

Скопјанка претепана во ноќен клуб

Во Полициската станица Аеродром, вчера во 14.30 часот, Е.Т. (32) од Скопје пријавила дека претходниот ден, на 07.04.2019 околу 04.00 часот во ноќен клуб на улица „Анастас Митрев“ била физички нападната од С.К.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус