сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанка претепана по сообраќајка

Скопјанка претепана по сообраќајка

На 26.10.2021 во 18.00 часот во СВР Скопје, О.Г.(37) од Скопје пријавила дека на крстосница на подрачјето на Гази Баба, по претходно случена сообраќајна несреќа, била физички нападната од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус