вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанка паднала додека возела велосипед, се здобила со тешки повреди

Скопјанка паднала додека возела велосипед, се здобила со тешки повреди

На 04.12.2020 во 16.40 часот било пријавено дека во Скопје на ул.„Милан Зечар“, Б.М.(70) од Скопје, управувајќи велосипед, паднала и се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“, информира МВР.

Извршен бил увид на местото на незгодата од увидна екипа од СВР Скопје.

Коронавирус