понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Хроника

Скопјанка ограбена пред сопствениот дом

Скопјанка ограбена пред сопствениот дом

На 29.06.2021 во 15:15 часот во СВР Скопје, С.А.(77) од Скопје пријавила дека на влезот  пред нејзиниот дом на подрачјето на Аеродром едно лице ѝ одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус