вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 44
home Хроника

Скопјанка нападната во тетовска кафеана

Скопјанка нападната во тетовска кафеана

На 29.01.2021 во 12.00 часот М.С.(20) од Скопје пријавила дека на 28.01.2021 околу 22:00 часот во угостителски објект во с.Горно Седларце, тетовско, била физички нападната од А.А.(31) од с.Боговиње, тетовско.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија