сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 117
home Хроника

Скопјанка нападната во Центар

Скопјанка нападната во Центар

На 17.10.2021 во 03:30 часот И.Б.Л.(45) од Скопје пријавила дека околу 01:30 часот на подрачјето на Центар, по претходна расправија, била физички нападната од С.Л.(41) од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус