понеделник, 27. септември 2021. Вести денес: 196
home Хроника

Скопјанка нападната од вработен во угостителски објект

Скопјанка нападната од вработен во угостителски објект

На 25.07.2021 во 14:50 часот во СВР Скопје, Г.Т.(59) од Скопје пријавила дека околу 00:05 часот во угостителски објект во трговски центар на подрачјето на Карпош, по претходна расправија, била физички нападната од лице вработено во објектот.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус