петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 147
home Хроника

Скопјанка нападната од соседот

Скопјанка нападната од соседот

Скопјанка била нападната од својот сосед, информира МВР.

-Вчера во 16:10 часот во СВР Скопје, 53-годишната Љ.С. од Скопје пријавила дека во околу 16:00 часот, по претходна расправија, физички била нападната од нејзинот сосед, 48-годишниот И.Д. од Скопје. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот – соопштија од полицијата.

Коронавирус