петок, 29. септември 2023. Вести денес: 94
home Хроника

Скопјанка која имала здравствени проблеми се одалечила од домот- полицијата трага по неа

Скопјанка која имала здравствени проблеми се одалечила од домот- полицијата трага по неа

Во Полициското одделение Сарај, Н.С.(69) од с.Сарај, скопско, вчера во 16.40 часот пријавила дека од домот се одалечила нејзината ќерка М.С.(47), која имала здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.