сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 69
home Хроника

Скопјанка касната од куче скитник

Скопјанка касната од куче скитник

С.Ф. (67) од Скопје вчера во 20:00 часот пријавила дека околу 13:30 часот на улица „Гаврил Констатиновиќ” во Скопје била касната од куче скитник во пределот на десната нога.

Коронавирус