петок, 29. јули 2022. Вести денес: 98
home Хроника

Скопјанка касната од куче скитник

Скопјанка касната од куче скитник

На 20.06.2022 во 15:00 часот во Полициската станица Гази Баба, М.В.(72) пријавила дека на ул.„Трифун Хаџи Јанев“ била касната од куче скитник.

Коронавирус