понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 59
home Хроника

Скопјанка касната од куче скитник

Скопјанка касната од куче скитник

На 22.11.2021 во 14.30 часот во СВР Скопје, А.П.(35) од Скопје пријавила дека на ул.„1606“ била касната од куче скитник.

Коронавирус