петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанка касната од куче скитник

Скопјанка касната од куче скитник

На 17 јануари 2021 во 18:00 часот во Полициската станица Карпош, С.Ј.(31) од Скопје пријавила дека на бул.„Митрополит Теодосиј Гологанов“ била касната од куче скитник.

Коронавирус