четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 209
home Хроника

Скопјанка истепана од нејзиниот пијан татко

Скопјанка истепана од нејзиниот пијан татко

На 27.04.2020 во 02:30 часот во СВР Скопје, С.Г.(22) од Скопје пријавила дека околу 01:50 часот во нејзиниот дом на ул.„Финска“ во Скопје, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот татко С.Г.

Tој бил во алкохолизирана состојба.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус