сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 69
home Хроника

Скопјанка искасана од куче скитник

Скопјанка искасана од куче скитник

Вчера В.П.(43) од Скопје, пријавила дека на 03.09.2018 година околу 22,00 часот  на улица „Бранко Заревски” била касната од куче скитник по пределот на десното стапало.