понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 164
home Хроника

Скопјани се испотепале во угостителски објект во Карпош

Скопјани се испотепале во угостителски објект во Карпош

Вчера во 23:00 часот во СВР Скопје, Ј.В.(43) пријавил дека околу 19:30 часот во угостителски објект на подрачје на Карпош тој и С.Ф.(26), по претходна расправија со Д.А.(38), биле физички нападнати од Д.А.(35), сите од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021