сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 22
home Хроника

Скопјани каснати од кучиња скитници

Скопјани каснати од кучиња скитници

На 14.06.2021 во 23.10 часот во СВР Скопје, С.М.(40) од Скопје пријавил дека на бул.„Гоце Делчев“ бил каснат од куче скитник.

На 14.06.2021 во 18.00 часот во СВР Скопје, А.Т.(23) од Скопје пријавил дека во кругот на Комплексот клиники „Мајка Тереза“ бил каснат од куче скитник.

 

 

Коронавирус