петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 179
home Хроника

Скопјанец во полиција: Сопругата ми се оддалечи од дома

Скопјанец во полиција: Сопругата ми се оддалечи од дома

На 18.10.2021 во 19:00 часот во Полициската станица Гази Баба, Т.А.(60) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга В.А.(45).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.