сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец влегол во казино, наместо пари добил ќотек

Скопјанец влегол во казино, наместо пари добил ќотек
илустрација

На 30.06.2021 во 00:40 часот А.Љ.(28) од Скопје пријавил дека во казино на подрачјето на Центар бил физички нападнат од две лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Qatar 2022