петок, 3. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Скопјанец си ја бара сопругата, се одалечила во непознат правец

Скопјанец си ја бара сопругата, се одалечила во непознат правец

На 22.02.2020 околу 11,30 часот во СВР Скопје, Б.Е.(38) од Скопје пријавил дека на 21.02.2020 околу 08,00 часот од нивниот дом се одалечила во непознат правец неговата сопруга Б.А.(29) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус