среда, 31. мај 2023. Вести денес: 105
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home Хроника

Скопјанец си ја бара невенчаната сопруга- ја нема повеќе од еден месец

Скопјанец си ја бара невенчаната сопруга- ја нема повеќе од еден месец

Синоќа во 19,30 часот во Полициското одделение Петровец З.Ц.(54) пријавил дека на 17.04.2018 година од домот во непознат правец се одалечила неговата невенчана сопруга Е.М.(45).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.