вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 148
home Хроника

Скопјанец си ја бара 16- годишната ќерка, исчезнала пред еден месец

Скопјанец си ја бара 16- годишната ќерка, исчезнала пред еден месец

Џ.Р. (53) од Скопје, вчера во 14.30 часот, пријавил дека на 14-ти јули околу 15.00 часот, неговата 16-годишна ќерка се оддалечила од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус