четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец се оддалечил од дома, брат му го пријави за исчезнат

Скопјанец се оддалечил од дома, брат му го пријави за исчезнат

На 07.06.2021 во 13:40 часот во Полициската станица Бит Пазар, Е.К.(59) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечил неговиот брат М.К.(52) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус