среда, 28. септември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец се обесил во сопствената куќа

Скопјанец се обесил во сопствената куќа

Вчера околу 16,00 часот во Скопје во сопствената куќа, самоубиство со бесење извршил Д.У.(83).

Извршен е увид на местото на настанот, и по наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

Коронавирус