среда, 8. јули 2020. Вести денес: 99
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Скопјанец пронајден починат во својот дом, соседите пријавиле дека се шири непријатна миризба

Скопјанец пронајден починат во својот дом, соседите пријавиле дека се шири непријатна миризба

На 22.05.2020 во 14:53 часот во СВР Скопје, Б.П. пријавил дека на ул.„Анастас Митрев“ од стан во кој живеел У.И(42) неколку дена се шири непријатна миризба.

При полициската интервенција во станот било затекнато телото на У.И. во фаза на распаѓање.

Увид на местото на настанот извршила увидна екипа од СВР Скопје.

По наредба на јавен обинител телото е предадено на обдукција.

Парламентарни избори 2020