петок, 4. декември 2020. Вести денес: 162
home Хроника

Скопјанец пронајден мртов во стан, познат неговиот идентитет

Скопјанец пронајден мртов во стан, познат неговиот идентитет

Скопската полиција извести дека вчера во 11 часот била алармирана дека во дом на улицата „Ловќенска“ во Скопје, бил пронајден починат Б.С. (40).

Лекар од Итна помош констатирал смрт без траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Извор: Слободен печат

Коронавирус