вторник, 3. август 2021. Вести денес: 162
home Хроника

Скопјанец пронајден мртов- еве ги деталите

Скопјанец пронајден мртов- еве ги деталите

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Коронавирус