петок, 29. јули 2022. Вести денес: 82
home Хроника

Скопјанец пронајде мртов во својот дом – еве ги деталите

Скопјанец пронајде мртов во својот дом – еве ги деталите

На 11.05.2021 во 17.40 часот во Полициската станица Ѓорче Петров било пријавено дека во својот домот на подрачјето на Ѓорче Петров бил пронајден починат Н.К.(58) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Коронавирус