четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 130
home Хроника

Скопјанец пријавил во полиција- се трага по неговата малолетна ќерка

Скопјанец пријавил во полиција- се трага по неговата малолетна ќерка

Во Полициската станица Гази Баба, Р.Д.(39) од Скопје вчера во 19.30 часот пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Ѓ.Д.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од полицијата.