петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец претепан во Карпош, го нападнале неколку лица

Скопјанец претепан во Карпош, го нападнале неколку лица

На 02.04.2020 во 14:45 часот во СВР Скопје, И.Х.(39) од Скопје пријавил дека околу 13:30 часот на ул.„Бледски договор“ бил физички нападнат од неколку непознати лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус