четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 57
home Хроника

Скопјанец претепан во Гази Баба

Скопјанец претепан во Гази Баба

На 21.09.2021 во 17:00 часот во СВР Скопје, Н.З.(21) од Скопје пријавил дека околу 16:30 часот на подрачје на Гази Баба бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021