четврток, 5. август 2021. Вести денес: 34
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Хроника

Скопјанец претепан во Центар од неколку лица

Скопјанец претепан во Центар од неколку лица

Љ.А. (28) од Скопје ноќеска во 1.20 часот пријавил во СВР Скопје дека вчера (13 јуни 2021) околу 23.45 часот на подрачје на Центар бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус