петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 179
home Хроника

Скопјанец претепан во автобус- го нападнале неколку лица

Скопјанец претепан во автобус- го нападнале неколку лица

Утрово во 04.50 часот во СВР Скопје, С.Б.(47) од Скопје пријавил дека на 22.10.2021 околу 23.30 часот на ул.„Методија Андонов Ченто“, додека се возел во автобус, бил физички нападнат од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.