сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 30
home Хроника

Скопјанец претепан пред кафуле во Стара чаршија

Скопјанец претепан пред кафуле во Стара чаршија

На 13.07.2019 год. во 01.40 ч. Ф.М (25) од Скопје пријавил дека на пред угостителски објект во Стара чаршија бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус