вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец претепан од три лица: Се забиле во неговото возило, па го нападнале

Скопјанец претепан од три лица: Се забиле во неговото возило, па го нападнале

Синоќа околу 21 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје А.А. (23) пријавил дека истиот ден околу 18.30 часот на улица „Костурска“ додека се движел со патничко моторно возило го удрило друго возило.

По настанот од возилото излегле три непознати лица, кои физички го нападнале.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021