петок, 5. август 2022. Вести денес: 152
home Хроника

Скопјанец претепан од неколку лица

Скопјанец претепан од неколку лица

На 04.08.2022 во 23:04 часот во Полициската станица Центар, Д.М.(20) од Скопје пријавил дека околу 22:00 часот на ул.„Димитрие Чуповски“ бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус