понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 94
home Хроника

Скопјанец претепан од неколку лица во Аеродром

Скопјанец претепан од неколку лица во Аеродром

Вчера во 19.45 часот во СВР Скопје, С.И. (20) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 19.30 часот на булеварот „Видое Смилевски-Бато“ физички бил нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчитување на случајот.

Коронавирус