сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец претепан на „Аминта Трети“

Скопјанец претепан на „Аминта Трети“

Во Полициската станица Центар, Ф.У. (45) од село Смилковци, скопско, вчера во 11.45 часот пријавил дека истиот ден околу 02.30 часот на улица „Аминта Трети“ во Скопје, додека бил со негови другари, физички бил нападнат од непознато лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус