петок, 16. април 2021. Вести денес: 67
home Хроника

Скопјанец претепал девојка во угостителски објект

Скопјанец претепал девојка во угостителски објект

Во Полициската станица Центар, вчера во 18.00 часот, Е.М. (35) од Скопје пријавила дека во 02.00 часот во угостителски објект на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ била физички нападната од Д.Н. од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус