вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 83
home Хроника

Скопјанец напднат со остар предмет пред ресторан

Скопјанец напднат со остар предмет пред ресторан

На 06.10.2019 околу 11.00 часот во СВР Скопје, В.М.(33) од Скопје пријавил дека пред ресторан на ул.„Е.П.Марко“, бил нападнат со остар предмет од С.К..

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Локални избори 2021