четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Хроника

Скопјанец нападнат во Кисела Вода

Скопјанец нападнат во Кисела Вода

На 03.09.2021 во 21,57 часот било пријавено дека на подрачјето на Кисела Вода М.С.(24) од Скопје бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.