сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Хроника

Скопјанец нападнат во казино во Аеродром

Скопјанец нападнат во казино во Аеродром

Во текот на вчерашниот ден околу 15 часот, З.Т. (28) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 14 часот во казино на булевар “Јане Сандански“, општина Аеродром, бил физички нападнат од страна на М.Д.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020