петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 98
home Хроника

Скопјанец нападнат во казино во Аеродром

Скопјанец нападнат во казино во Аеродром

Во текот на вчерашниот ден околу 15 часот, З.Т. (28) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 14 часот во казино на булевар “Јане Сандански“, општина Аеродром, бил физички нападнат од страна на М.Д.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус