среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 141
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хроника

Скопјанец нападнат во Драчево поради недоразбирање во сообраќајот

Скопјанец нападнат во Драчево поради недоразбирање во сообраќајот
илустрација

На 21.06.2022 во 21:15 часот во Полициската станица Драчево, М.П.(20) пријавил дека околу 18:00 часот пред тобако на подрачје на Драчево, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус