петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец нападнат во Чаир, го тепале неколку лица

Скопјанец нападнат во Чаир, го тепале неколку лица
фото-илустрација

На 15.11.2020 во 15:10 часот И.М. (62) пријавил дека  во населба Чаир во Скопје неколку лица физички го нападнале, по што му е укажана лекарска помош во Градска општа болница “Наум Охридски“.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Коронавирус