петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 137
home Хроника

Скопјанец нападнат со остар предмет и ограбен во Автокоманда

Скопјанец нападнат со остар предмет и ограбен во Автокоманда

На 29.11.2021 во 02.15 часот во СВР Скопје Б.С.(61) од Скопје пријавил дека околу 00.50 часот во населба Автокоманда бил физички нападнат со остар предмет од едно лице, кое му одзело пари.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус