понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 55
home Хроника

Скопјанец нападнат пред ресторан на Кеј

Скопјанец нападнат пред ресторан на Кеј

Вчера во 02:30, во СВР Скопје, 27-годишниот М.С. од Скопје пријавил дека на 13.10.2019 околу 23:30 часот, во близина угостителски објект на Кеј „13-ти Ноември“, бил физички нападнат од две лица.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.