петок, 10. јули 2020. Вести денес: 57
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Хроника

Скопјанец нападнат пред ресторан на Кеј

Скопјанец нападнат пред ресторан на Кеј

Вчера во 02:30, во СВР Скопје, 27-годишниот М.С. од Скопје пријавил дека на 13.10.2019 околу 23:30 часот, во близина угостителски објект на Кеј „13-ти Ноември“, бил физички нападнат од две лица.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020