петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанец нападнат поради недоразбирање во сообраќајот

Скопјанец нападнат поради недоразбирање во сообраќајот

На 20.06.2022 во 22:00 часот во Полициската станица Карпош, Д.Н. од Скопје пријавил дека околу 16:30 часот пред трговски центар на подрачје на Карпош, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус